loolehonline

با بهترین منهول پلی اتیلن آشنا شوید

با بهترین منهول پلی اتیلن آشنا شوید

اگر پیمانکار هستید و در بخش های مختلف صنعتی در حال فعالیت هستید حتما تاکنون نام منهول ها را شنیده اید. این منهول ها انواع و قیمت های مختلفی دارند برای نمونه قیمت منهول پلی اتیلن با سایرین متفاوت است و در یک رنج قیمتی قرار ندارند. حال اگر می خواهید تا بیشتر درباره منهول های مختلف آشنا شوید و به طور اختصاصی از قیمت منهول پلی اتیلن اطلاع حاصل کنید؛ تا پایان همراه ما باشید.

انواع منهول ها

ثقلی مورد استفاده قرار می گیرند. این منهول ها را می توانید با جنس های مختلف در بازار پیدا کنید که نمونه آن نیز منهول های پلی اتیلنی می باشند که نسل جدیدی برای این بخش به کار می روند.

چرا از منهول ها استفاده می شود؟

از منهول ها به دلایل مختلفی در صنعت استفاده می شود که در واقع این موارد را می توانید اهداف کاربری این سازه جالب قلمداد کنید. از منهول ها برای دسترسی انسان به تجهیزات و تاسیسات زیرزمینی استفاده می شود. که برای بازرسی، رفع انسداد و نگهداری ویا تهویه شبکه های زیرزمینی مجبور به رفتن به زیر زمین و بررسی آن ها می باشد. همچنین می توانید از دیگر کاربرد های این منهول ها را هوادهی و تهویه شبکه های زیرزمینی را در نظر بگیرید.

از منهول ها در اتصالات بین خصوص فاضلاب نیز استفاده می شود. همچنین از دیگر ویژگی هایی که استفاده از منهول ها را در اولویت قرار می دهد امکان تغییر جهت در ارتفاع و یا تغییر شیب می باشد این ویژگی می تواند برای خطوط لوله های فاضلابی بسیار مفید باشد. همچنین با استفاده از منهول ها می توانید در قطر لوله های فاضلاب نیز تغییراتی را ایجاد کنید.

منهول پلی اتیلن

شاید هنوز هم در بسیاری از بخش ها استفاده از منهول های آجری و یا بتی رایج و متداول باشد. اما استفاده از این نوع منهول ها همیشه با مشکلات و معضلاتی رو به رو می باشد. از همین رو با گسترش مواد پلیمری در صنعت استفاده از منهول های پلیمری نظیر پلی اتیلن ها نیز بسیار گسترش یافته است. و توانسته است سریعا جایگزین روش های سنتی در خطوط فاضلاب شود. تولید منهول های پلی اتیلنی به روش قالب گیری چرخشی انجام می شود که از دقت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

ویژگی های منهول های پلی اتیلنی

در این بخش به تک تک ویژگی های منهول های پلی اتیلنی و همچنین قیمت منهول پلی اتیلن آن ها خواهیم پرداخت. شما می توانید با مطالعه دقیق این بخش خودتان انتخاب کنید که استفاده از منهول ها به نفع شما است یا خیر و یا استفاده از چه نوع منهولی برای کار شما مناسب تر است.

منهول های پلی اتیلنی به صرفه

قیمت منهول پلی اتیلن به صرفه می باشد. شما می توانید با هزینه ای معقول و مناسب بهترین نوع منهول ها که همان منهول های پلی اتیلنی هستند را خریداری کنید و از کیفیت بالای آن ها رضایت خاطر داشته باشید. همچنین هزینه نصب این منهول ها نیز کم و مناسب می باشد و برای اجرا این منهول ها در پروژه خود لازم نیست هزینه های گزافی را متحمل شوید.(تصویر2)

منهول پلی اتیلنی سریع

سریع در اینجا به معنی سهولت و سرعت در نصب می باشد. این منهول های پلی اتیلنی با کارکرد بالایی که دارند نصب آسانی نیز دارند که می توانند سرعت انجام عملیات را بالا ببرند و از هزینه های دیگر کار نیز بکاهند.

طول عمر بیشتر

نسبت به قیمت منهول پلی اتیلن این منهول ها از کیفیت و دوام بالاتری نسبت به سایرین برخوردار می باشند. این منهول ها با داشتن طول عمر بیشتر می توانند انتخاب مناسبی برای مکان هایی با فرسایش بالا و مشکلاتی از این دست باشند. این منهول ها نیاز به تعمیرات و تعویض کمتری دارند و از این رو هزینه های پروژه ها را نیز با کاهش چشم گیری مواجه می کنند.

قیمت منهول پلی اتیلن

قیمت منهول پلی اتیلن متفاوت می باشد و بسته به کیفیت پلی اتیلن کار شده در آن و درجه کیفیت آن می توانید برای قیمت منهول پلی اتیلن رنج های متفاوتی را ببینید . پس لازم است برای خرید به یک سایت معتبر مراجعه کنید تا از بهترین و مناسب ترین قیمت منهول پلی اتیلن مطمئن شوید . و با کیفیت ترین آن را خریداری نمایید.

سایر مزایای منهول های پلی اتیلنی

جدا از قیمت منهول پلی اتیلن و موارد دیگری که بالاتر ذکر کردیم می توانید این موارد را نیز به عنوان ویژگی های خوب و منحصر به فرد منهول ها لحاظ نمایید.

 • سازگاری با سیستم های مختلف زهکشی و فاضلاب
 • آب بندی کامل شبکه و جلوگیری از نفوذ آب های زیر زمینی به سیستم فاضلاب
 • مقاوت بسیار بالا در برابر مواد اسیدی و فاضلاب های صنعتی که می تواند گزینه مناسبی برای فاضلاب کارخانه ها به شمار رود.
 • مقاوم در برابر سیل و زلزله
 • عدم نشت مواد فاضلابی به سفره های آب زیرزمینی
 • عدم افت فشار بدلیل صافی سطح محل آب روها
 • پایین بودن قیمت منهول پلی اتیلن و همچنین هزینه های تعمیرات و نگهداری
 • طول عمر بالا در مناطق مرطوب؛ که چیزی حدود 50 سال حداقل عمر مفید آن ها می باشد
 • وزن سبک
 • انعطاف پذیری
 • زبری کم
 • سرعت نسب بالا

تمام این موارد را می توانید با پرداخت قیمت منهول پلی اتیلن مناسب داشته باشید. قیمت منهول پلی اتیلن در سایت ما به طور کامل وجود دارد . همراه تلاش ما بر این بوده است تا کیفیت بالاتری را در فروش منهول پلی اتیلن ارائه نماییم.  شما می توانید از کیفیت خرید خود در سایت ما مطمئن باشید. زیرا قیمت منهول پلی اتیلن در سایت ما بسیار مناسب تر از سایرین است و همچنین کیفیت آن ها نیز بسیار بالاتر از مشابه های دیگر می باشد.

 • تاریخ درج:16 مرداد 1397

مقالات مرتبط