loolehonline

توضیحاتی درباره قیمت لوله کاروگیت

توضیحاتی درباره قیمت لوله کاروگیت

در این متن راجع به قیمت لوله کاروگیت و کارکرد آن صحبت می کنیم، قبل از هر چیز خوب است بدانید که این نوع لوله جریان گرانشی آب را تحت کنترل قرار می دهد و در انواع فاضلاب های شهری کارایی دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این لوله ها و قیمت آن ها کسب خواهید کرد.

توضیحاتی در خصوص لوله کاروگیت

لوله کاروگیت دارای دو جداره است و نام دیگر آن لوله پلی اتیلن دو جداره است، ناگفته نماند که جداره بیرونی این لوله در برابر فشارهای وارده مقاومت می کند و از آسیب به سیالات جلوگیری می نماید. از مهم ترین دلایل جایگزینی آن به جای لوله های فلزی و بتنی تنوع سایز است که در سایزهای 110 تا 3000 قابل تولید و عرضه است.


مزایا و ویژگی های لوله کاروگیت

از مزایای لوله کاروگیت می توان به مراحل ساده آب بندی و کارگذاری آسان در آن ها اشاره کرد، این لوله ها در برابر همه مواد اسیدی مقاوم هستند و می توانید با خیال راحت از کارایی آن بهره مند شوید. انعطاف پذیری بالای لوله ها نیز از دیگر ویژگی های ذکر شده برای آن ها است.که باعث می شود نصب و کارگزاری آن ها آسان تر باشد.

کارخانه لوله کاروگیت

کارخانه مجموعه ما قیمت لوله کاروگیت را مناسب تعیین کرده است و می توانید به راحتی نسبت به انجام یک خرید با صرفه اقدام نمایید. ناگفته نماند که لوله های تولید شده در کارخانه طی انجام تغییراتی خاص عمر طولانی تر و کیفیتی بهتر خواهند داشت، بنابراین نیازی به هیچ گونه نگرانی در خصوص میزان استحکام و مقاومت لوله ها ندارید، ناگفته نماند که این تغییرات در قالب های لوله ها انجام شده و نتایج شگفت انگیزی را به دنبال داشته است.

carrougated-pipe-price

نکاتی مهم در خصوص کارخانه لوله کاروگیت

قبل از صحبت راجع به قیمت لوله کاروگیت خوب است بدانید که کارخانه تولید کننده این لوله ها دارای برترین خط تولید راه اندازی شده در ایران است که راه بروز هر گونه مشکل و خطایی را می بندد، بنابراین محصولاتی بدون نقص و با خطای صفر درصد از خط تولید خارج می شوند و در اختیار متقاضیان قرار می گیرند. در ادامه نیز به چند نکته مهم دیگر در خصوص کارخانه تولید کننده اشاره خواهیم داشت تا بتوانید برآوردی مناسب از کیفیت و مقاومت لوله ها به دست آورید:

 1. همه ادوات و دستگاه های خط تولید به روز شده هستند و این موضوع سبب می شود قیمت لوله کاروگیت در مقیاس مناسبی برآورد و اعلام شود.

 2. همه مراحل مرتبط با نگه داری، نقل و انتقال و انبار نیز بر طبق استانداردهای بین المللی تعیین شده است که این موضوع نیز از موارد پر اهمیت یک کارخانه خواهد بود.

 3. هیچ عنصر مازادی در محیط کارخانه یافت نمی شود که این موضوع نیز بر استاندارد عملکرد کارخانه می افزاید.

 4. واحد کنترل کیفی و بخش آزمایشگاهی نیز طبق دستورالعمل های ابلاغ شده مشغول به فعالیت هستند.

 

امتیازهای برجسته کارخانه تولید کننده لوله کاروگیت

یکی از امتیازهای برتر کارخانه تولید کننده پاسخگویی پرسنل به نیازهای پیش بینی شده مشتریان است. عملکردی هم راستا با حفظ محیط زیست نیز از دیگر امتیازهای ویژه کارخانه ای است که زیر نظر مجموعه ما در حال فعالیت است.تولیدات این کارخانه داخلی با کیفیتی بالا در بازار وجود دارد.

قیمت لوله کاروگیت

از تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت لوله کاروگیت نرخ مواد پلی اتیلن است که از طریق بورس نیز قابل پیگیری است، بنابراین در بازه های زمانی که نرخ ارائه شده در بورس دارای نوسانات شدید است نمی توان قیمت ثابتی را تعیین کرد و شما مشتریان عزیز می توانید طی یک تماس تلفنی از قیمت لوله کاروگیت به طور دقیق آگاه شوید. ناگفته نماند که مواد اولیه تولید نیز تاثیر زیادی بر قیمت لوله کاروگیت دارد، در ادامه نیز به برخی دیگر از عوامل موثر بر قیمت اشاره خواهیم داشت:

 1. نوع و میزان مواد مصرفی به کار گرفته شده طی مراحل تولید بر قیمت لوله کاروگیت تاثیر می گذارد.

 2. برند و کارخانه تولید کننده نیز بر قیمت لوله کاروگیت تاثیرگذار است که تیم ما برترین برند را به شما خریداران عزیز ارائه خواهد کرد.

 3. سایز لوله های کاروگیت

 4. فشار تحمل بار که هم از بعد داخلی و هم از بعد خارجی مورد توجه قرار می گیرد.

 5. مورد نهایی نیز محل تولید لوله ها است که محصولات ارائه شده در مجموعه ما در بهترین محل ممکن و طبق استانداردهای تعیین شده تولید و عرضه می گردند.

 6. carrougated-pipe

نکاتی مهم در خصوص تعیین قیمت لوله کاروگیت

در این بخش نکاتی مازاد بر موارد گفته شده مورد بررسی قرار می گیرند که بر قیمت لوله کاروگیت تاثیر به سزایی دارند و آگاهی شما از این موارد نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت:

 1. هنگام خرید فقط قیمت لوله کاروگیت را مورد توجه قرار ندهید چرا که کیفیت و میزان استحکام نیز از با اهمیت ترین ویژگی هایی است که باید در لوله ها مشاهده نمایید. برآورد صحیح، مقایسه قیمت بر حسب کیفیت و مقاومت محصولات است.

 2. قیمت لوله کاروگیت به میزان خلوص مواد اولیه نیز بستگی دارد چرا که برخی از ضایعات موجود در کارخانه برای تهیه مواد اولیه تولید استفاده می کنند.

 3.  

سایز لوله ها و کاربرد هر کدام از آن ها

سایز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله کاروگیت است که در این جا به برخی از آن ها و همچنین کاربردشان اشاره خواهیم داشت:  لوله کاروگیت 110 که بیشتر در فاضلاب های خانگی و غلاف استفاده شده در کابل برق کاربرد دارد. لوله کاروگیت 125 که علاوه بر دو مورد ذکر شده برای لوله 110 در لوله های آبلوله کاروگیت نیز کارایی دارد. برای فاضلاب های مجتمع ها و همچنین فاضلاب های شهری نیز از لوله کاروگیت 160 استفاده می گردد. در پایان نیز خوب است بدانید که پرطرفدارترین نوع این لوله ها، لوله کاروگیت 200 است.

 • کلمات کلیدی:توضیحاتی درباره قیمت لوله کاروگیت, قیمت لوله کاروگیت, لوله کاروگیت, لوله کاروگیت فاضلابی
 • منبع مقاله:واحد تحقیقات لوله آنلاین
 • تاریخ درج:2 مرداد 1397

مقالات مرتبط