loolehonline

لوله‌های کاروگیت HDPE برای محافظت از کابل،سیستم‌های زهکشی، مجاری فاضلاب

لوله‌های کاروگیت HDPE برای محافظت از کابل،سیستم‌های زهکشی، مجاری فاضلاب

لوله‌های کاروگیت پلی اتیلن با دوام چه برای نصب زیر زمینی در سیستم زهکشی، چه به عنوان لوازم مناسب برای حفاظت از سیستم سیم کشی برای برق رسانی در روی زمین، مورد نیاز است که به سادگی قابل نصب بوده و همچنین دارای مقاومت عالی در برابر خوردگی و مواد شیمیایی و جانوران مثل موش و ...  است. پیش از این، لوله‌ها و کانال‌های فلزی گالوانیزه و چدنی در شبکه‌های توزیع سیم‌ و سیستم‌های زهکشی در سطح شهر مورد استفاده قرار می‌گرفت.

 با این حال، این سیستم‌های فلز گالوانیزه و چدنی، بهترین مقاومت را در برابر خوردگی نشان نداده و معمولاً نصب کردن آن‌ها مقداری سخت بود. از این جهت، مجموعه‌های کانال پوشش دار H.D.P.E وارد میدان شدند.

لوله‌های کاروگیت H.D.P.E برای محافظت از کابل

 لوله‌های کاروگیت شده‌ی H.D.P.E بهترین ویژگی‌های مربوط به نفوذناپذیری هوا و آب را ارائه می‌دهد و بهترین جایگزین برای لوله‌ها و کانال‌های مرسوم از جنس فلز گالوانیزه‌ هستند.
 آن‌ها بهترین کانال‌هایی هستند که مزایای مازاد بر ویژگی‌های پیش تنیدگی مرسوم لوله‌های آهن گالوانیزه را ارائه می‌دهند.

در اینجا تعدادی از انواع لوله‌های H.D.P.E برای بهترین پوشش محافظتی و کاربرد‌های سیستم فاضلاب از سوی ما پیشنهاد شده است.

 لوله‌های کاروگیت انعطاف پذیرترین، بادوام‌ترین و محکم‌ترین لوله‌ها هستند و از ماده سخت پلی اتیلن ساخته شده اند که می‌تواند فشار بالای ترافیکی شیمیایی و زیست محیطی را تحمل کند. این لوله‌ها معمولاً سبک‌تر از لوله های هم سایز خود در جنس های مختلف هستند و به خاطر ساختار انعطاف پذیرشان آسان‌تر نصب می‌شوند. این لوله‌ها با قدرت بالا و مقاومت در برابر تکان‌ها و فشارهای شدید شناخته می‌شوند. عمدتاً دو دسته از لوله‌های کاروگیت H.D.P.E وجود دارد که ما ارائه می‌دهیم. یکی لوله کاروگیت معمولی تکجداره و نوع فوق العاده قوی‌تر آن، لوله کاروگیت دوجداره است. استفاده از این نوع لوله برای مسیر کابل های برق و مخابرات بصورتی ست که کاملا در مقابل بار ترافیکی خارجی مقاوم هستند و از طرفی داخل آنها صاف است و سیم و کابل براحتی در آن حرکت می کند و نیز این لوله ها در سایز های مختلف موجود هستند و می توانند در فشار های مختلف با قیمت های مناسب تولید شوند. از طرفی اگر برای مناطقی که بار ترافیکی ندارد مثل کنار مسیر ها اگر کیفیت مواد کاهش پیدا کند آسیب جدی به سیستم های برق و مخابرات نمیزند

 لوله تک جداره H.D.P.E کاروگیت دارای پوشش ، بهترین جایگزین برای کانال‌های گالوانیزه فلزی هستند، لوله‌های D.W.C سخت و چندلایه هستند که دارای قدرت تحمل زیادی هستند که به آن‌ها اجازه تحمل بار و فشار سنگین را می‌دهد.
این لوله‌ها از لحاظ شیمیایی خنثی، بسیار سفت و در عین حال انعطاف پذیرند تا به راحتی خم و منحنی شوند تا هنگام عبور کابل مشکلی پیش نیاد. آن‌ها سازگار با محیط زیست ساخته شده‌اند و به دلیل داشتن کمترین وزن و امکان اتصال آسانشان، استفاده و نصب فراوانی دارند. لوله W.C.D H.D.PE با توجه به استانداردهای صنعتی تعیین شده، ساخته شده است و به عنوان بهترین لوله انتقال دهی آب در سیستم‌های زهکشی، خطوط فاضلاب و اتصالات خط لوله مسکونی، تاسیسات تصفیه و آبیاری و کاربردهای صنعتی استفاده می‌شود.

لوله های روزنه دار کاروگیت HDPE

 لوله‌های روزنه دار کاروگیت HDPE یا همان لوله زهکش کاروگیت بهترین گزینه برای سیستم‌های زهکشی و فاضلاب است. این لوله‌ها، لوله‌های کاروگیت بسیار مقاومی هستند که از ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی بسیار خوبی برخوردار هستند و برای انتقال پسماندهای مایع و جامد مناسب هستند. 

یکی از نقاط قوت مهم لوله‌های روزنه دار HDPE لوله آنلاین ، مقاومت به گرما و توانایی فوق العاده در ضد نشت بودن است. این لوله‌ها به دلیل دارا بودن بیشترین مقاومت فشاری و مقاومت در مقابل خوردگی و اصطکاک، بهترین گزینه برای تاسیسات زیرزمینی هستند.

لوله فاضلاب کاروگیت

لوله فاضلاب کاروگیت HDPE، لوله های بسیار انعطاف پذیر و محکم است که دارای توانایی منحصر به فرد برای پشتیبانی و توزیع بارهای فعال و بی حرکت است. آنها از پلی اتیلن دارای چگالی بالا ساخته شدهاند و از این رو باعث میشود که از لحاظ شیمیایی غیرفعال باشند و مزیت بلند مدت و قابل توجهی نسبت به لوله های فاضلاب مرسوم داشته باشند که در مقابل خوردگی ضعیف هستند.
این لوله ها با یک طراحی انعطاف پذیر و منحصر به فرد، دارای حداکثر قدرت تحمل بار و حداکثر عمر مفید هستند که میتوانند تا ۵۰ سال یا بیش از آن دوام داشته باشند.
لوله های تخلیه کاروگیت میتواند بهترین عملکرد را داشته باشد و به گونه ای طراحی شده است که به طبیعت هیچ آسیبی نزند و هیچ نشتی یا ترکی نداشته باشد. آنها در قطر های مختلف  موجود هستند و از این رو برای نصب سیستم های زهکشی، آسان، سریع و مقرون به صرفه هستند.

  • تاریخ درج:10 شهریور 1397

مقالات مرتبط