loolehonline

سوالات متداول

 • مزایای استفاده از لوله جدار چاه عمیق چیست؟

  لوله جدار چاه عمیق را می توان برای چاه های عمیق استفاده نمود که مسلما باید اندازه و قطر این لوله ها بیشتر باشد. استفاده از لوله های فولادی برای چاه های عمیق در این کار مرسوم تر است و بنابراین این نوع لوله برای آن توصیه می گردد.
 • کاربرد لوله پلی اتیلن را ذکر نمایید؟

  کاربرد و استفاده از لوله پلی اتیلن سبب شده تا در بسیاری از پروژه های ساختمانی و انتقال آب از این نوع لوله ها استفاده کند. این لوله با ویژگی های منحصر به فرد خود توانسته جایگزین بسیاری از لوله های فلزی و پی وی سی گردد. امروزه بسیاری از شبکه های انتقال آب با استفاده از این لوله ایجاد می شوند. همچنین استفاده از این نوع لوله در سیستم های موجود در آتش نشانی و فاضلابی سبب شده تا میزان تولید این محصول افزایش یابد. یکی از علت های استفاده از لوله پلی اتیلن مزیت هایی است که این لوله ها و مواد پلاستیکی نسبت به سایر لوله ها دارند.
 • کاربرد لوله های زهکشی از جنس PVC در کجاست؟

  باقی ماندن آب در زمین که می تواند به دلیل باران شدید و مداوم، نشت از رودخانه ها وکانال ها ، بالا بودن سطح آب های زیرزمینی، وجود موانع طبیعی و مصنوعی در مسیرحرکت آب های زیرسطحی و... باشد، باعث پرشدن خلل و فرج خاک و کاهش اکسیژن آن، کاهش فعالیت میکرو ارگانیزم ها و در نهایت باعث کاهش کیفیت خاک و در نتیجه از بین رفتن گیاهان و موجودات زنده خاک شود.
  به منظور بهبود کیفیت و جلوگیری از تخریب خاک، با استفاده از زهکشی آب و املاح اضافی از خاک خارج و شرایط مناسب برای کشت گیاهان فراهم می گردد. از جمله موارد کاربرد لوله های زهکشی عبارتند از:

  1. خارج کردن آب حاصل ازآبشویی زمین های شور و تبدیل زمین ها به مزارع قابل کشت
  2. خارج ساختن آب اضافی حاصل از بارندگی و آبیاری در مزارع و در نتیجه حفظ کیفیت آن
  3. خارج ساختن آب اضافی ساختمان ها و سایر ابنیه به منظور جلوگیری از تخریب آنها
  4. در زمین های ورزشی و پارکهای تفریحی و فضای سبز به منظور خارج کردن سریع تر آب اضافی و حفظ کیفیت آن
  5. از لوله های زهکش غیر مشبک می توان برای انتقال آب درمکان های مختلف استفاده نمود.
 • فرم ارسال پرسش
 • *

  نام و نام خانوادگی

 • *

  پست الکترونیک

 • *

  متن سوال

 • *

  لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: