loolehonline

انتقادات و پیشنهادات

بخش انتقادات و پیشنهادات یکی از مهم ترین بخش هر کسب و کاری است. داشتن گوش شنوا و دادن راهی برای رساندن صدای مشتریان به گوش مدیران یکی از راه های نشان دادن قدرت کسب و کار است. در سایت لوله آنلاین نیز توجه بسیار زیادی به انتقادات و پیشنهادات مشتریان و کاربران می شود و برای آن ها یک صفحه مجزا برای ارسال پیام در نظر گرفته شده است. در ادامه به اهمیت ارسال انتقادات و پیشنهادات و همچنین نحوه ثبت نظر در وب سایت لوله انلاین خواهیم پرداخت.
چرا باید انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت کنیم؟
با ثبت انتقادات و پیشنهادات خود در وب سایت لوله آنلاین شما می توانید به بهتر شدن خدمات و شرایط شرکت کمک کنید. ما یک شرکت در حال پیشرفت هستیم و در صورتی که بتوانیم از نظرات و پیشنهادات شما استفاده کنیم می توانیم به درستی به مسیر پیشرفت ادامه دهیم. 
یکی از نکات مهم کار کردن لوله آنلاین با شرکت های تامین کننده مختلف است و به همین دلیل امکان کنترل کیفیت کامل محصولات فروخته شده وجود ندارد. اما هنگامی که شما به عنوان کاربر و خریدار محصول نظر خود را در خصوص محصول خریداری شده و یا خدماتی که دریافت کرده اید با ما در میان می گذارید به ما این فرصت را می دهید تا بتوانیم شرایط را بررسی کرده و مسیر پیشرفت را برای خود و شما هموار کنیم.
سیستم پشتیبانی شرکت به شکل لحظه ای تمام انتقادات و پیشنهادات را بررسی کرده و سریعا برای حل مشکل اقدام خواهد کرد.
نحوه ثبت انتقادات و پیشنهادات در وب سایت لوله آنلاین
جهت ثبت انتقادات و پیشنهادات شما باید ابتدا به وب سایت لوله آنلاین مراجعه کرده و سپس از بخش انتقادات و پیشنهادات نظر خود را ثبت کنید. در این بخش چند کادر قرار دارد که ابتدا باید آن ها را پر کرده و سپس نظر خود را ارسال کنید.
نام و نام خانوادگی خود را کامل بنویسید.
آدرس پست الکترونیکی خود را دقیق وارد کنید. مکاتبات آتی از طریق همین آدرس انجام خواهد شد.
متن نظر خود را در کادر پیام وارد کنید.
با توجه به تصویر نشان داده شده کلمه امنیتی را در کادر وارد کرده و کلید ارسال را بزنید.
پس از ثبت نظر، کارشناسان ما پیام دریافتی را بررسی کرده و در اسرع وقت نتیجه را از طریق پست الکترونیکی به اطلاع شما خواهند رساند.
 

  • *نام و نام خانوادگی:
  • *پست الکترونیک:
  • *پیام:
  • *کد امنیتی: