loolehonline

دریافت خبرنامه و مناقصات

برای دریافت خبرنامه و مناقصات باید به وب سایت لوله آنلاین مراجعه کرده و در این بخش عضو شوید. با عضو شدن در بخش دریافت خبرنامه و مناقصات جدیدترین خبر ها و لیست مناقصات به آدرس ایمیل شما ارسال می شود تا در کم ترین زمان از آن ها آگاه شوید. در ادامه به اهمیت عضویت در بخش دریافت خبرنامه و مناقصات پرداخته و نحوه عضویت را برای شما توضیح خواهیم داد.

چرا باید در بخش دریافت خبرنامه و مناقصات عضو شویم؟

با عضویت در این بخش شما جدیدترین خبر های سایت لوله آنلاین را دریافت خواهید کرد. این خبر ها شامل محصولات جدید، تخفیفات ویژه و محصولاتی که در آینده وارد سبد فروش خواهند شد، می شود. از طرف دیگر جدیدترین مقالات و مطالب کاربردی نیز برای شما ارسال خواهد شد. اما جذابترین قسمت عضویت در بخش دریافت خبرنامه و مناقصات، دریافت جدیدترین مناقصات در دست اجرا است. بدین ترتیب مهندسان و همکاران محترم می توانند از اخبار مناقصاتی که توسط لوله آنلاین و یا شرکت های دیگر برگزار می شوند با خبر شده و برای شرکت در آن ها اقدام کنند. 
بخش دریافت خبرنامه و مناقصات معمولا به شکل روزانه تمامی اخبار و همچنین مناقصات جدید در صنعت لوله و آب و فاضلاب کشور را به شکل رایگان برای شما ارسال می کند و شما بدون انجام هزینه ای از این اخبار به راحتترین شکل ممکن آگاه می شوید.

چگونه در بخش دریافت خبرنامه و مناقصات عضو شویم؟

شما برای عضو شدن در خبرنامه روزانه ما ابتدا باید به وب سایت لوله آنلاین مراجعه کرده و سپس وارد قسمت دریافت خبرنامه و مناقصات شوید. در این قسمت یک فرم کوتاه در نظر گرفته شده که با تکمیل آن عضو خبرنامه خواهید شد. این فرم از سه بخش تشکیل شده که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.
قسمت اول نام و نام خانوادگی است که باید به شکل کامل وارد کنید.
در ادامه باید آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید. توجه کنید که آدرس درست و دقیق را وارد کنید زیرا تمامی خبرنامه ها به همین آدرس ارسال خواهد شد.
در مرحله آخر نیز باید عبارت امنیتی که در تصویر نشان داده شده است را در کادر وارد کرده و کلید ارسال را بزنید.
با انجام مراحل بالا شما عضو بخش دریافت خبرنامه و مناقصات خواهید شد و به شکل روزانه اخبار صنعت لوله و آب و فاضلاب را دریافت خواهید کرد.
 
  • *

    نام و نام خانوادگی

  • *

    پست الکترونیک

  • *

    کد امنیتی