loolehonline

درخواست نمایندگی

شما می توانید به راحتی جهت ثبت درخواست نمایندگی در وب سایت لوله آنلاین اقدام نمایید. این وب سایت با توجه به گستردگی خدمات و محصولات خود در هر شهری نیاز به نمایندگانی برای بازاریابی و فروش دارد. حتی می توان از نمایندگی ها به عنوان انبار نزدیک تر فروش محصولات استفاده کرد. جهت دریافت نمایندگی وب سایت ما شما باید ابتدا به صفحه درخواست نمایندگی در وب سایت لوله آنلاین مراجعه کرده و پس از تکیمل فرم ثبت نام، منتظر تماس همکاران ما بمانید تا مراحل بعدی دریافت نمایندگی به شکل تلفنی و حضوری طی شود. در ادامه به توضیح نحوه تکمیل فرم ثبت نام و نکات مهم آن اشاره خواهیم کرد.

نحوه تکمیل فرم ثبت نام درخواست نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی لوله آنلاین شما ابتدا باید به وب سایت ما و بخش درخواست نمایندگی مراجعه کنید. در این قسمت با فرمی رو به رو می شود که هفت بخش دارد. در ادامه به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.
در قسمت اول باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. سعی کنید نام کامل و شناسنامه ای خود را وارد کنید زیرا در ادامه مراحل و برای بستن قرارداد از آن استفاده خواهد شد.
در قسمت دوم پست الکترونیکی فعال خود را وارد کنید. سعی کنید آدرسی را وارد کنید که به آن دسترسی دارید زیرا ممکن است برخی مکاتبات و ارسال مدارک از طریق پست الکترونیکی انجام شود.
در بخش تلفن تماس، تلفن ثابتی که به آن دسترسی دائم دارید را به همراه کد شهر وارد کنید.
در قسمت بعدی شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید.
در قسمت آدرس، با نام استان و شهر شروع کرده و آدرس دقیق محل کار خود را وارد کنید. در صورت داشتن کد پستی آن را نیز ثبت کنید تا ارسال مدارک پستی به شکلی راحت تر انجام شود.
در قسمت توضیحات در خصوص نحوه درخواست نمایندگی خود توضیحات لازم را بنویسید. می توانید از کسب و کار و رزومه خود اطلاعاتی را ثبت کنید تا درخواست شما دقیق تر و سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.
در آخرین بخش نیز فقط کافیست کد امنیتی که به شما نشان داده شده را در جای مخصوص وارد کنید و کلید ارسال را بزنید.
پس از ثبت درخواست نمایندگی توسط شما، اطلاعات فرستاده شده مورد بررسی کارشناسان قرار می گیرد و در صورتی که شرایط همکاری فراهم باشد برای مراحل بعدی با شما تماس گرفته خواهد شد. 
 

  • *نام و نام خانوادگی:
  • *پست الکترونیک:
  • *تلفن تماس:
  • *تلفن همراه:
  • آدرس:
  • *توضیحات:
  • *کد امنیتی: