سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

معرفی کالوپ ساوه بزرگترین مرکز تولید کننده لوله جدار چاه کالوپ

  0
 3570

شرکت کالوپ ساوه یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده لوله می باشد که در ایران با افزایش سطح کیفی محصولات خود شناخته شده است. لوله جدار کالوپ یکی از تولیدات این شرکت بوده که با کیفیت خوب و با استفاده از فناوری های روز دنیا به مرحله تولید رسیده است. یکی از تولیدات به روز و اصلی در ایران، این لوله می باشد که در شرکت کالوپ ساوه تولید می گردد. این شرکت با در دست داشتن فناوری های روز دنیا توانسته سطح کیفی محصولات خود را افزایش دهد. بسیاری از تولیدات این مرکز از کیفیت بالایی برخودار هستند و لذا بهتر است درباره اهداف این شرکت بیشتر صحبت نمود.

تولید لوله جدار کالوپ

شرکت کالوپ ساوه در ابتدا برای تولید این لوله از مواد اولیه مرغوب و درجه یک و بدون ناخالصی استفاده می کند. این شرکت با استفاده از روش های مختلفی توانسته لوله جدار کالوپ را در اندازه های مختلف تولید کند.فناوری های به کار رفته در این شرکت به روز بوده و لذا به بزرگترین اهداف شرکت یعنی رضایت مشتریان دست خواهد یافت.کاهش هزینه ها برای مشتریان با تولید این لوله محقق شده است زیرا این محصول از دوام بالایی برخوردار بوده و لذا ضایعات کمتری نیز به همراه خواهد داشت. در فرآیند تولید لوله جدار کالوپ بررسی های متعدد و مداومی انجام می شود که کیفیت محصول را در طول مراحل تولید خواهد سنجید و لذا این فرآیند سبب کاهش خطا در تولید می گردد

بررسی ها نشان داده است که میزان نقص در تولید این لوله کمتر از 5 درصد می باشد و بنابراین خرید این نوع لوله با درجه اطمینان بالایی خواهد بود. البته افرادی که نسبت به تهیه ی لوله جدارکالوپ اقدام می کنند می بایست در انتخاب سایز آن دقت کنند تا خرید آن ها به صرفه و اقتصادی گردد. استفاده از استاندارد های مختلف برای تولید آن سبب شده تا بسیاری از مردم نیز از این محصول استقبال کنند و با افزایش کیفیت تولید آن، شاهد رونق تولید ملی خواهیم بود. رقابت با سایر برند های خارجی نیز سبب شده تا روز به روز بر کیفیت تولید آن افزوده شود و اغلب مردم نیز با اعتماد به این مرکز، انواع لوله جدار چاه را خریداری نمایند. کیفیت این محصول با استفاده از آزمایشات مختلف نیز قابل سنجیدن می باشد و این لوله با استاندارد های جهانی مطابقت دارد.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha